Lazerle Akne ve Skar Tedavisi

Lazerle Akne ve Skar Tedavisi

Sivilce tedavisinde Nd-YAG başarılı bir şekilde kullanılır. Nd-YAĞ lazer sivilceye sebep olan mikroorganizmaları yok ederek bu tedaviyi sağlamaktadır. 
Nd-YAĞ lazer tedavisinden sonraki 1-2 gün içerisinde aktif sivilceler söner ve geriler. 2-4 haftalık aralıklarla yapılacak 2-3 seanslık bir uygulama ile sivilce sorunu ortadan kalkar, hemde ilaç kullanmadan.

Fotona Er-YAĞ lazer sistemlerinde dünyanın lider firmasıdır. Kullanmakta olduğumuz sistem ile hem sivilce izinin derinliğine kolayca inmekte hemde cilde zarar vermeden kolayca iyileşmesini sağlamaktayız.

Lazerle Sivilce Tedavisi, yüz, sırt ve göğüste oluşan akne izleri (sivilce izleri) ve çukurları, yara ve yanık izleri ve deri çatlamalarında en güçlü ve en etkili tedavi yöntemidir. Akne izlerinin tedavisinde Fraksiyonel Lazer  uygulamasıyla cildi hem dışarıdan hem de içeriden yenileyerek daha kalıcı ve etkili sonuçlar elde etmek mümkündür. Akne izleri tedavisinde Fraksiyonel Lazer ile 6 hafta aralıklarla tekrarlayan 3-5 seans sonunda tamamen eski akne skarları kaybolmaktadır.

Lazer Estetik Uygulamaları ve Diğer Uygulamalarımız hakkında
bilgi edinmek amacıyla sizi aramamızı isterseniz
Numaranızı bırakın... Biz Sizi Arayalım

SOSYAL MEDYA

Copyright © 2016 | Hayatın özü lazer estetik merkezi