Medical Cilt Bakımı Uygulamalar

Medical Cilt Bakımı Uygulamalar

Her geçen gün yenilenerek gelişen kozmetikler  hem kadın ve hemde erkekler için aynı öneme sahiptir. Kozmetik gelişimin bu süreci sadece cildin nemlendirilmesi, yumuşatılması veya makyaj amaçlı olmakla birlikte günümüzde değişen kültürel, sosyal, bilim ve teknolojinin baş döndürücü ilerleyişi araştırmacıları yeni arayışlara yönlendirmiştir ve yeni hammaddeleri kullanarak ve yeni teknolojileri uygulayarak elde edilen kozmetikleri insanların hizmetine sunmaktadırlar. Modern taşıyıcı sistemlerin kozmetiklere uyarlanması, yeni kozmetik formülasyonlar ve yeni etken maddelerin bulunması kozmetolojide yeni bir çığır açmıştır.

Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

  • Cilt özenle temizlendikten sonra sırası ile peeling, buhar uygulaması yapılarak cilt ölü derilerden arındırılır.
  • Nem kazanmaya yönelik maske ve toparlayıcı yenileyici masaj ile bakım tamamlanır (Kuru ve hassas cilt tiplerine önerilir).
  • Arındırıcı Cilt Bakımı Cilt tipine uygun olarak seçilen temizleyici ile cilt temizlenir ve ardından, peeling ve buhar uygulaması yapılır.
  • Cilde, ferahlatıcı ve yenileyici maske uygulanarak bakım tamamlanır.

Tazeleyici Cilt Bakımı Baylara özel bir cilt bakımı olan bu eşsiz deneyim, tıraştan ve dış etkenlerden tahriş olan cildinizi, nemlendirme ve yenilemeye yönelik bir bakımdır. Hızlandırılmış Mini Cilt Bakımı Hızlandırılmış Kısa Cilt Bakımı Temizleme, yenileme ve nemlendirme içeren bu kısa bakım sayesinde cildiniz parlar ve canlanır.

Lazer Estetik Uygulamaları ve Diğer Uygulamalarımız hakkında
bilgi edinmek amacıyla sizi aramamızı isterseniz
Numaranızı bırakın... Biz Sizi Arayalım

SOSYAL MEDYA

Copyright © 2016 | Hayatın özü lazer estetik merkezi