Pasif Jimnastik

Pasif Jimnastik

Pasif jimnastik, vücuda radyo dalgalarının verilmesi ve kasların hareket etmesi işlemidir. Vücutta aktif olarak çalışan kasların yanında, hareket alanı bulamayıp çalışamayan kaslarımızda bulunur. Pasif jimnastik çalışmayan bu kasların radyo dalgaları ile hareketlenmesini sağlar, bu şekilde kaslara bir işlevlik kazandırır.

Pasif jimnastik uygulamasında öncelikle vücuttaki yağ ve kas dağılımını tespit etmek,uygulama yapılacak bölgeyi belirlemeliyiz. Sonrasında vücudunuzdaki kasları cihaz sayesinde çalıştırıp hem zayıflamanızı sağlamakta hem de kaslarınızı çalıştıracaktır. Tamamen vücudunuzun yapısına ve size özel olarak çalışan cihazı bölgesel zayıflamada, selülit tedavisinde, sırt ve bel ağrılarının giderilmesinde, istenmeyen göbeğin ve kolların toparlanmasında kullanılmaktadIR.

Pasif jimnastik uygulamasında genellikle 4-5 seans sonra gözle görülür sonuçlar almanız mümkün. 

Pasif jimnastik uygulamasından sonra kişi bol bol su içmelidir. Böylece parçalanan yağlar vücuttan daha kolay bir şekilde atılmış olmaktadır

Pasif Jimnastik seansları ortalama 30 dakika sürmekte olup, pasif jimnastik uygulamasına alınmadan önce kişinin vücut yağlarının dağılımı ve yoğunluğunun tespiti sonrasında hangi pasif jimnastik programının uygulanacağı belirlenmektedir.

Lazer Estetik Uygulamaları ve Diğer Uygulamalarımız hakkında
bilgi edinmek amacıyla sizi aramamızı isterseniz
Numaranızı bırakın... Biz Sizi Arayalım

SOSYAL MEDYA

Copyright © 2016 | Hayatın özü lazer estetik merkezi